1. HDTVLER
  2. SPOR
  3. BEİN SPORTS HABER

BEİN SPORTS HABER

10:00 KADIN HABERLERİ
10:15 SÜPER LİG MAÇ ÖZETLERİ
11:00 HABER
11:30 TÜRKİYE'DE HAFTANIN GOLLERİ
12:00 EKONOMİ HABERLERİ
12:15 SÜPER LİG MAÇ ÖZETLERİ
13:00 HABER
14:00 KADIN HABERLERİ
14:15 LIGUE 1 ÖZETLER 16. HAFTA
14:30 TFF 1. LİG MAÇ ÖZETLERİ
15:00 TÜM SPORLAR
15:30 NBA MAÇ ÖZETLERİ
15:45 YAYIN FIRTINASI 14. BÖLÜM
16:00 HABER
16:30 LIGUE 1 SHOW 17. BÖLÜM
17:00 EKONOMİ HABERLERİ
17:15 SÜPER LİG MAÇ ÖZETLERİ
18:00 TÜM SPORLAR
18:30 YAYIN FIRTINASI 14. BÖLÜM
18:45 TFF 1. LİG TOP 10 13. HAFTA
19:00 ÖZEL RÖPORTAJ
19:30 SÜPER LİG TOP 10 13. HAFTA
19:45 NBA MAÇ ÖZETLERİ
20:00 MAÇ ÖNÜ
20:45 FENERBAHÇE B. - A. BERLİN
22:45 MAÇ SONU
23:00 HABER

Puan Durumu


BeinSPORTS’la Kusursuz Maç İzleme Keyfi

2017 senesi itibariyle beinSport Haber ekranları hakkında daha fazla bilgi almaya başladık. Özellikle de senelerin spor yorumcusu Güntekin Onay’ı kadrosuna dahil eden bu kanal, Süper Lig maçları ve birçok önemli spor müsabakası üzerinden şekillendirdiği yayın akışı ile dikkat çekiyor. Digitürk platformunda kendisine yer edinen ve kısa süre içerisinde en fazla izlenen spor ekranı olmayı başaran beinSPORTS Haber canlı izle etkisi, gerçekten de şu zamana dek karşınıza çıkacak en başarılı spor adreslerinden birisi olarak kabul edilir. Her dakika farklı bir spor programı ve saat başı spor haberleriyle canlı yayın, analiz ve istatistikler üzerinden spor severlerin nabzına odaklanan bu ekranı gerçekten de çok sevip benimseme şansı bulabilirsiniz.

Canlı Yayında Futbol Keyfi

BeinSPORTS haber ekranlarında canlı yayında futbol izleme keyfini doyasıya yaşamanız da mümkün. Tutmuş olduğunuz takımın her maçını haftası haftasına takip edebilir, bu sayede de fanatik ruhunuzu iki katı pekiştirebilirsiniz.
Hepinize güzel seyirler dileriz. 

BEİN SPORTS HABER Canlı izle - Kesintisiz Canlı HD TV izle

BEİN SPORTS HABER Canlı izle Yayınımızı; HD izle, Kesintisiz Kolay Tv izle, Bedava izle, Öncelikle BEİN SPORTS HABER izle için bizi tercih etmenizden memnuniyet duyduk, kaliteli bir hizmet ile BEİN SPORTS HABER canlı yayın izlettirmek için çabalamaktayız. BEİN SPORTS HABER kanalında Medyanın yapımını üslendiği yepyeni ve ilgi ile takip edilen programları, dizileri, haberleri, yeni filmleri ve özel ilgi gören seçilmiş yapımları izleyebilirsiniz. BEİN SPORTS HABER izle yayınına göstermiş olduğunuz ilgi ve alakaya teşekkür ederiz...Hdtvler medya sizlere hizmet etmek için ve en kaliteli şekilde PC, Mobil ve Teblet ile internet üzerinden Canlı BEİN SPORTS HABER izlemenize yardımcı olmayı hedeflemektedir.. Kaliteli bir televizyon izlemek keyfine sizleri ulaştırmak için tabikide sizlerin desteğine ihtiyacımız vardır. BEİN SPORTS HABER yayınını izlemekte herhangi bir sorunla karşılaşırsanız bizlere iletişim bölümünden bilgi verebilir ve yayınları sizlere ulaştırmakta sorunlarının çözümü konusunda destekte bulunabilirsiniz. BEİN SPORTS HABER Televizyonunu internetden izlemek son yıllarda teknolojinin de gelişmesi ile oldukça ilgi görmeye başlamıştır. İnternet ortamının cep telefonlarına girmesiyle artık Canlı Tv izleme olayı da cebimize girmiştir. Şimdi artık trent olan her ortamda haber, dizi,film,spor gibi program dallarını cebimizdeki Hdtvler ortamından canlı olarak takip edebiliyoruz. HD Kaliteli yayınlarımız ile kendimize ait yayın platformlarımız ile sizlere hizmet vermenin hazzını yaşıyoruz... BEİN SPORTS HABER Canlı ve BEİN SPORTS HABER Canlı izle ve BEİN SPORTS HABER Canlı yayın ve BEİN SPORTS HABER HD izle Kesintisiz Yayın burada izle...