HD Tv izle~Canlı HD Tv izle ~ HdtvlerBEYAZ TV Canlı izle

BEYAZ TV Canlı izle
BEYAZ TV Canlı izle Yayınımızı; HD izle, Kesintisiz Kolay Tv izle,Bedava izle, Öncelikle BEYAZ TV izle için bizi tercih etmenizden memnuniyet duyduk, kaliteli bir hizmet ile BEYAZ TV canlı yayın izlettirmek için çabalamaktayız. BEYAZ TV kanalında Medyanın yapımını üslendiği yepyeni ve ilgi ile takip edilen programları, dizileri, haberleri, yeni filmleri ve özel ilgi gören seçilmiş yapımları izleyebilirsiniz. BEYAZ TV izle yayınına göstermiş olduğunuz ilgi ve alakaya teşekkür ederiz...Hdtvler medya sizlere hizmet etmek için ve en kaliteli şekilde PC, Mobil ve Teblet ile internet üzerinden Canlı BEYAZ TV izlemenize yardmcı olmayı hedeflemektedir.. Kaliteli bir televizyon izlemek keyfine sizleri uştırmak için tabikide sizlerin desteğine ihtiyacımız vardır. BEYAZ TV yayınını izlemekte herhangi bir sorunla karşılaşırsanız bizlere iletişim bölümünden bilgi verebilir ve yayınları sizlere ulaştırmakta sorunlarının çözümü konusunda destekte bulunabilirsiniz.
BEYAZ TV Televizyonunu interneten izlemek son yıllarda teknolojinin de gelişmesi ile oldukça ilgi görmeye başlamıştır. İnternet ortamının cep telefonlarına girmesiyle artık Canlı Tv izleme olayı da cebimize girmiştir. Şimdi artık trent olan her ortamda haber, dizi,film,spor gibi program dallarını cebimizdeki hdtvler ortamından canlı olarak takip edebiliyoruz. HD Kaliteli yayınlarımız ile kendimize ait yayın platformlarımız ile sizlere hizmet vermenin hazzını yaşıyoruz...
BEYAZ TV Canlım ve BEYAZ TV Canlı izle ve BEYAZ TV Canlı yayın ve BEYAZ TV HD izle Kesintisiz Yayın burada izle...


BEYAZ TV Yayın Akışı
 • 01:00 KÖSTEBEK
 • 03:30 NE VAR NE YOK (TEKRAR)
 • 05:00 KURAN-I KERİM CÜZ
 • 05:45 KOBRA TAKİBİ
 • 06:45 BEYAZ GAZETE (CANLI)
 • 08:30 SÖYLEMEZSEM OLMAZ (CANLI)
 • 11:00 HAYATTA HER ŞEY VAR (CANLI)
 • 12:30 YALNIZ DEĞİLSİN (CANLI)
 • 14:30 ZENGİN KIZ FAKİR OĞLAN
 • 16:30 SAKARYA FIRAT

Beyaz Tv Programları

Beyaz Tv haftanın her günü her saati izlenmeye değer programları ile yayınlarına devam etmektedir. Özellekle dizi filmleri ile ön plana çıkmakta ve tabiki de Gündüz kuşağında Hayatta Her Şey Var ve Söylemzsem Olmaz izleyiciler tarafından oldukça rağbet görmektedir. Beyaz Tv Canlı yayında diğer gündüz kuşağı pragramları Zengin Kız Fakir Oğlan gibi yayınları sayabiliriz.. Beyaz Tv Akşam Kuşağında ise Öncelikle Beyaz Ana Haber ve Sürmanşet, Dinamit,Son Söz, Derin Futbol Ve Beyaz Futbol izlenebilir yayınlardır..
Anahtar Kelimeler

Etiketler: , , ,

15 Yorum Simdiye Kadar.

 1. Seim dedi ki:

  Arkadaki Muzigi kapatin ya. Muzikmi yoksa spor programimi?? iste bennnnn ne bu yaa

 2. RESUL ATEŞ dedi ki:

  ŞAMİL BEY RESMİ İYİ OKUYAMIYOR BU ÜLKEDE ARTIK OLABİLECEK EN KÖTÜ OLAYLAR OLDU DEDİKLERİNE KATILMAK MÜMKÜN DEĞİL ÇÜNKÜ ARTIK TÜRK MİLLETİ BU TÜR OLAYLARA PRİM VERMEZ TABİKİ HER ZAMAN HAİNLER OLMUŞTUR OLACAKTIR NE KADAR ETKİLİ OLUR BİLEMEYİZ AMA ÇOKTA BİR ETKİSİ OLAMAZ SİNEK VIZILTISI

 3. ilker dedi ki:

  hoaydaaaaaa 😀


 • Copyright (DMCA)

  Sitede yer alan tv yayın ve/veya logolarının içeriğinden Hdtvler sorumlu değildir ve hakları kendilerine aittir. Hdtvler embed teknolojisini kullanarak kendi resmi sitelerinden yayın yapan tv kanallarını biraraya toplamak için kurulmuştur. Tüm hakları kendilerine aittir. Kaldırmamızı talep ettiğiniz yayın ve/veya logo`yu İLETİŞİM kısmından irtibata geçerek bildirebilirsiniz. En geç 3 gün içinde değerlendirilip gereken işlem yapılacaktır.