TV 8 ; O Ses Türkiye 2020 Yılbaşı Özel Programında Ünlüler Geçidi


Magazin Hdtvler

TV 8 Televizyon ekranlarında yayınlanacak O Ses Türkiye 2020 Yılbaşı Özel programı yayınında ünlüler sahnesi yaşanacak. Peki O Ses Türkiye yılbaşı gecesine hangi ünlüler sahne alıyor? İşte cevabı!

TV 8 televizyonu ekranlarında yayınlanan ve seyircilerin severek takip edip izlediği O Ses Türkiye yarışma programında heyecan her geçen bölümde artıyor. Yarışmanın takım seçmeleri bölümleri artık bitmek üzere olduğu bu son haftalarda jüri üyeleri artık takımlarını büyük ölçüde kurmalarının verdiği rahatlıkla yarışmacı adayları seçme konusunda ince eleyip sık döşemeye başladılar.

O Ses Türkiye yarışmasına özel 2020 heyecanlarının yanı sıra bu son günlerde yılbaşında programa katılacak ünlülerin kimler olduğu heyecanla beklenmeye başlandı. 31 Aralık 2019 akşamında yayınlanacak Yılbaşı O Ses Türkiye Yarışma programına katılacak ünlüler de belli oldu ve çekimler tamamlandı. Kimler o ünlüler oldukları sosyal medyada üzerinden konuşulmaya başlandı. İşte TV8 O Ses Türkiye yılbaşı 2020 Programına katılacak ünlüler!

O Ses Türkiye Programında Ünlüler Geçidi! TV8 ekranlarında yayınlanan ve jüri üyeleri Hadise, Murat Boz, Beyazıt Öztürk ve Seda Sayan'nın oluşturduğu ve her bölümü ilgiyle izlenen ve heyecanlı geçen yarışma programının klasikleşen yılbaşı özel yayını programına katılacak ünlülerin isimleri belli oldu. Her yeni yıl eğlencesinde O Ses Türkiye’de yarışmaya katılan ve seslendirdikleri yorumlarla hem jüri üyelerini hem de seyirciyi şaşırtan ünlüler bu senede çok konuşulacak gibi görünüyor.

2019'dan 2020 yılına geçiş gecesinde yayınlanacak olması dolayısıyla O Ses Türkiye Özel programına, Serenay Sarıkaya, Fenerbahçe'den Max Kruse, Berrak Tüzünataç, Özge Özpirinçci, Afra Saraçoğlu, Şebnem Bozoklu, Şükrü Yıldız, Tuvana Türkay, İbrahim Büyükak, Gupse Özay, Bergüzar Korel, Fırat aydınus ve Danilo Zanna gibi ünlüler performansları ile yer alacak.


Tv Logo
DMCA.com Protection Status